Vtip měsíce - pokračuje i v roce 2017

Soutěž Vtip měsíce pořádá Česká unie karikaturistů. Je otevřena všem českým autorům kresleného humoru. Uzávěrka každého kola je vždy 20. den v měsíci. Maximálně tři své vtipy posílejte ve formátu JPEG na adresu  vtipmesice@gmail.com.

Soubory s obrázky prosím pojmenujte: „Jméno Příjmení číslo1-3“ například  „Jan Novák 2.jpg“.  Může jít o vtipy na jakékoliv téma, kreslené původně i za jiným než soutěžním účelem, ale mělo by se jednat o nové vtipy, nikoli kresby z vašich archivů.

Narozdíl od předchozích ročníků, kdy o vítězi rozhodovala odborná porota, budou letos vtipy hodnotit samotní členové ČUK. 

Zasláním soutěžního příspěvku souhlasíte s tím, že kresba smí být zveřejněna nejen na stránkách ČUK, ale i v případných dalších médiích, která budou o výsledcích soutěže informovat. Pravidelně o soutěži informuje například kulturní server Fantom.

Marek Simon 


 

česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Červen 2016 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Květen 2016 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Duben 2016 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Březen 2016 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Únor 2016 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Leden 2016 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů PFka česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Vtip měsíce 2015 finále česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Listopad 2015 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Říjen 2015


©1990-2017 ČESKÁ UNIE KARIKATURISTŮ všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design