Vtip měsíce - pokračuje i v roce 2017

Upozornění!

Vážení soutěžící, z důvodu přípravy kalalogu a výstavy mapující soutěž Vtip měsíce skončí letošní ročník soutěže o měsíc dříve. Říjnové kolo bude tedy letos posledním kolem. O průběhu soutěže v roce 2018 bude rozhodnuto na valné hromadě ČUK. Děkujeme za pochopení.

Soutěž Vtip měsíce pořádá Česká unie karikaturistů. Je otevřena všem českým autorům kresleného humoru. Uzávěrka každého kola je vždy 20. den v měsíci. Maximálně tři své vtipy posílejte ve formátu JPEG na adresu  vtipmesice@gmail.com.

Soubory s obrázky prosím pojmenujte: „Jméno Příjmení číslo1-3“ například  „Jan Novák 2.jpg“.  Může jít o vtipy na jakékoliv téma, kreslené původně i za jiným než soutěžním účelem, ale mělo by se jednat o nové vtipy, nikoli kresby z vašich archivů.

Narozdíl od předchozích ročníků, kdy o vítězi rozhodovala odborná porota, budou letos vtipy hodnotit samotní členové ČUK. 

Zasláním soutěžního příspěvku souhlasíte s tím, že kresba smí být zveřejněna nejen na stránkách ČUK, ale i v případných dalších médiích, která budou o výsledcích soutěže informovat. Pravidelně o soutěži informuje například kulturní server Fantom.

Marek Simon 


 

česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Srpen 2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Červenec 2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Červen 2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Květen 2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Duben 2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Březen_2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Únor_2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Leden_2014


©1990-2017 ČESKÁ UNIE KARIKATURISTŮ všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design