Vtip měsíce - pokračuje i v roce 2017

Soutěž Vtip měsíce pořádá Česká unie karikaturistů. Je otevřena všem českým autorům kresleného humoru. Uzávěrka každého kola je vždy 20. den v měsíci. Maximálně tři své vtipy posílejte ve formátu JPEG na adresu  vtipmesice@gmail.com.

Soubory s obrázky prosím pojmenujte: „Jméno Příjmení číslo1-3“ například  „Jan Novák 2.jpg“.  Může jít o vtipy na jakékoliv téma, kreslené původně i za jiným než soutěžním účelem, ale mělo by se jednat o nové vtipy, nikoli kresby z vašich archivů.

Narozdíl od předchozích ročníků, kdy o vítězi rozhodovala odborná porota, budou letos vtipy hodnotit samotní členové ČUK. 

Zasláním soutěžního příspěvku souhlasíte s tím, že kresba smí být zveřejněna nejen na stránkách ČUK, ale i v případných dalších médiích, která budou o výsledcích soutěže informovat. Pravidelně o soutěži informuje například kulturní server Fantom.

Marek Simon 


 

česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Duben 2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Březen_2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Únor_2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Leden_2014


©1990-2017 ČESKÁ UNIE KARIKATURISTŮ všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design