Vtip měsíce

Upozornění. Vzhledem k termínu valné hromady ČUK 28.11.2021 bude uzávěrka posledního letošního kola Vtipu měsíce 15.11.2021. Děkujeme za pochopení.

Soutěž Vtip měsíce pokračuje i v roce 2021. Je otevřena všem českým autorům kresleného humoru. Uzávěrka každého kola je vždy 20. den v měsíci. Maximálně tři své vtipy posílejte ve formátu JPEG na adresu  vtipmesice@gmail.com.

Soubory s obrázky prosím pojmenujte: „Jméno Příjmení číslo1-3“ například  „Jan Novák 2.jpg“.  Může jít o vtipy na jakékoliv téma, kreslené původně i za jiným než soutěžním účelem, ale mělo by se jednat o nové vtipy, nikoli kresby z vašich archivů.

Stejně jako loni budou letos vtipy hodnotit samotní členové ČUK. Jako doplněk slouží hlasování veřejnosti na Facebooku.

Zasláním soutěžního příspěvku souhlasíte s tím, že kresba smí být zveřejněna nejen na stránkách ČUK, Facebooku, v případném katalogu ale i v případných dalších médiích, která budou o výsledcích soutěže informovat.

Marek Simon 


 

česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Březen_2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Únor_2014 česká unie karikaturistů česká unie karikaturistů Leden_2014


©1990-2021 ČESKÁ UNIE KARIKATURISTŮ všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design